Transport Osób Wrocław

O firmie

Firma transportowa Walbus istnieje na rynku juz prawie 20 lat. Założona w 1996 roku, przez Pana Walentego Żelubowskiego, specjalizuje się w transporcie i przewozie osób. Jest to firma z tradycją, która główny nacisk kładzie na bezpieczeństwo i najwyższy standard świadczonych przez siebie usług.

Walbus w swojej ofercie posiada szeroka gamę autokarów, które charakteryzują się sprawnością techniczną, czystością, wysokim standardem oraz ekskluzywnym wyposażeniem. W Państwa dyspozycję oddają autokary Wrocław marek: RENAULT, MERCEDES, SPRINTER, NEOPLAN i SETRA. We wszystkich dostępny jest telewizor, barek, WC i lodówka. Każdy autokar posiada dodatkowo klimatyzację, rozkładane siedzenia oraz indywidualne nawiewy. Wszystko to sprawia, iż pasażerowie odczuwają pełen komfort jazdy.

Firma Walbus - Wynajem autokarów Wrocław zatrudnia wykwalifikowanych kierowców z długim stażem, obytych w fachu, którzy dzięki rozmaitym doświadczeniom, potrafią sprostać wszelkim wymaganiom (także nowym rygorystycznym przepisom obowiązujących przewoźników) i świetnie radzą sobie nawet z bardzo trudnymi warunkami jazdy.

Jako firma transportowa, dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z państwem przebiegała płynnie i pomyślnie. Obecnie posiadamy wszelkie licencje oraz certyfikaty umożliwiające nam jazdę po wszystkich krajach Europy. Dodatkowo współpracujemy z wieloma biurami podróży, zaś ceny naszych usług są płynne, toteż idealnie nadajemy się na przewoźników wycieczek szkolnych, wyjazdów okolicznościowych, czy też wyjazdów zagranicznych.

Jesteśmy elastyczni co do cen wykonywanych usług, współpracujemy z biurami turystycznymi, obsługujemy wycieczki szkolne, wyjazdy okolicznościowe i inne. Świadczymy także usługi turystyczne - wycieczki po kraju a także za granicę. Posiadamy certyfikaty i licencje, które umożliwiają nam wyjazdy po Polsce i wszystkich krajach Europy.

Nasze autokary

Autokar Neoplan N116 Autokar Neoplan N116 Autokar Stera 215 HD
Sprawdź nasze autokary